Боржникам

Тут все, що вам необхідно знати про роботу компанії InvestKredo для того, аби прийняти правильне рішення

Чому зі мною зв’язалися з InvestKredo з вимогою сплатити борг, якщо я брав кредит у банку?

Банк, у якому ви брали кредит, розпродає свої активи. Ваш кредит актив банку. Компанія InvestKredo придбала портфель з вашим кредитом на одному з відкритих аукціонів. Переглянути інформацію про аукціон ви можете на сайті банку, в якому оформили кредит, сайті ФГВФО та офіційному порталі оприлюднення інформації про державні аукціони ProZorro.Продажі.

InvestKredo тепер мій кредитор?

Так. Всі матеріали кредитної справи тепер знаходяться у компанії InvestKredo, але ми маємо намір домовитись з вами про добровільне врегулювання існуючої заборгованості, перш ніж за справою почнеться (продовжиться) судове та виконавче провадження. Згідно із законодавством України InvestKredo має право на примусове стягнення боргу та заставного майна. 

Чи можу я закрити кредит у попереднього кредитора (банка)?

Ні. Будь-які платежі, які ви внесете на рахунок банку чи на користь третіх осіб, ніяк не вплинуть на суму заборгованості в InvestKredo. 

Що на мене чекає, якщо я не буду платити заборгованість за кредитом?

Ігнорування умов договору та строків виплати негативно впливає на кредитну історію та збільшує розмір заборгованості. Позичальник потрапляє до чорного списку всіх кредитних організацій без можливості скористатися послугами кредитування у майбутньому. Не варто розраховувати, що не закритий борг колись буде анульовано. Ми присвятили цьому питанню розділ на сайті. Будь ласка, ознайомтесь уважно та прийміть правильне рішення. 

Що на вас чекає
Компанія InvestKredo може відібрати моє майно?

Так, компанія InvestKredo має право на примусове стягнення. Проте, боржник має змогу уникнути судових розглядів, втрату майна, часу і грошей. Питання з кредитною заборгованістю вирішується за допомогою експертів InvestKredo у найкоротші терміни.

Що у мене можуть конфіскувати крім заставного майна?

Стягненню можуть підлягати всі кошти на рахунках, рухоме і нерухоме майно родини, а також корпоративні права володіння бізнесом, що належать боржникові.

Чи можу я звернутися до суду?

Так, ви маєте право на захист своїх інтересів у суді, так само, як і кредитор. Але прийміть до уваги, що отримання рішення суду часто триває роками та майже у 100% випадків проголошується на користь кредитора. Це означає, що під час довгого процесу судового стягнення, борг буде тільки збільшуватися, з’являться витрати на судове та виконавче провадження. А ваш борг однаково буде стягнуто у примусовому порядку із залученням державних або приватних виконавчих органів. Доцільніше проконсультуватися з нашими спеціалістами перед тим, як подавати судовий позов, намагатися знайти допомогу на стороні або будь-яким іншим способом. Опишіть свою ситуацію і ми вирішимо її взаємовигідно. 

Що буде, якщо я звернуся по допомогу до третіх осіб або юристів?

Це ваше право, але оцініть збитки. За послуги юриста/адвоката доведеться заплатити чималу суму, яка могла б піти на погашення кредиту, а по суті й рішення проблеми. Не забувайте, що дії компанії InvestKredo знаходяться у правовому полі і юристи не зможуть довести порушення кредитором ваших прав або позбавити від кредитних зобов’язань.

Я визнаю борг. Як вирішити питання із заборгованістю у найкоротші терміни?

Ми завжди відкриті для діалогу та готові надати декілька варіантів вирішення проблеми. Ви можете попередньо ознайомитися з ними на сайті та залишити контакти для зворотного зв’язку і наш спеціаліст проконсультує вас.

Ознайомитись Зв’яжіться зі мною